Yeşilçam Güzeli Serpil Örümcer’in Son Hali Yürek Sızlattı: “Faturalarımı Ödemek İstiyorum”

1967 yılında Milliyet Gazetesi tarafından yapılan güzellik yarışmasında birinci olarak Yeşilçam yapımcılarını peşinden koşturan eski manken ve oyuncu Serpil Örümcer’in son hali yürek burktu.

“FOTOĞRAFLARIMI SATIP FATURALARIMI ÖDEMEK İSTİYORUM”

Sosyal medyada yayınladığı video ile imzalı fotoğraflarını 200 liradan satışa çıkardığını belirten Örümcer, gelecek para ile faturalarını ödemek istediğini belirtti.

Ünlü sanatçı “Ben 70 yılları sanatçısı Serpil Örümcer’im. Bu fotoğraflarımı 200 liradan yardım amaçlı satıyorum. Elektrik, su, doğalgaz faturamı ödemek istiyorum. Eğer bana yardımcı olursanız adınıza imzalı fotoğraflarımı göndermek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Serpil Örümcer (@orumcer34)’in paylaştığı bir gönderi

“ÇALIŞMANIN AYIP TARAFI YOK”

Yıllar önce sanatçı, Accılar Ambarlı’da bulunan kapalı Pazar alanında Antik Nostaljik Eşya Çarşıcıları Derneği tarafından açılan tezgahta çalışarak geçimini sağlıyordu. Yaşadığı zorlukları anlatan Örümcer, kızının psikolojik rahatsızlıkları olduğunu söyleyerek yetkililerden para yardımı istemek yerine kendisi için bir iş verilmesini talep etmişti.

Örümcer, “Bir kızım var rahatsız, Berkant’tan iki de Allah bağışlasın torunum var. Onlar da okuyorlar tabi ben bunun altından biraz zor kalkıyorum. Bakırköy’de bir yerimiz vardı orayı yıktılar. Yıkınca ben ortada kaldım. O yıkılınca oranın belediye başkanı da bize yer göstermedi. Bizimle görüşmek zahmetinde bile bulunmadı. Ben çalışmayı seviyorum her ne olursa olsun çalışmanın ayıbı yoktur. Ben sanatçı da olsam ne olursam olayım ama çalışmanın ayıbı yok. Eş dost bana sahip çıktılar, yardımcı oluyorlar Allah razı olsun kendilerinden” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir