Popüler Analistler Yükselişte: DOGE ve SHIB Hedeflerini Verdiler!

Likidite eksikliğine rağmen, kripto piyasası yukarı doğru ilerlemeye devam ediyor. Bu arada, popüler iki analist piyasada boğa duruşlarını koruyor. Rekt Capital takma adlı analiste göre, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’yu (SHIB) başka bir ralli bekliyor.

Likidite düşük, ancak piyasa hala güçlü

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası bugün daha fazla yukarı yönlü hareket için konsolide oluyor. Dogecoin ve Shiba Inu gibi bazı kriptolar yaklaşan bir kopuş rallisine işaret ediyor. Popüler kripto analisti Michael van de Poppe, boğa döngüsünün ilk aşamasının kripto meraklıları için iyi bir hafta sonuna dönüşeceğine olan inancını dile getiriyor. Analiste göre, boğa döngüsünün ilk aşaması yakında bir rollercoaster olacak. Ayrıca, kripto ticaretinin dinamiklerinin değişmesiyle sonuçlanacak. Bu yüzden, piyasanın hafta sonu iyi hareket ettiğini söylüyor. Kripto piyasasının şu anda likiditesinin düşük olduğunu, ancak hala güçlü kaldığını belirtiyor.

DOGE tüm doğru adımları atıyor!

Kripto analisti Rekt Capital, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile ilgili tahminini paylaştı. Rekt Capital, DOGE’nin yeniden testinin başarılı olduğunu söylüyor. Ayrıca, Dogecoin’in kanalından bir kopuşu doğrulamak için tüm doğru adımları attığını belirtiyor.

DOGE fiyat grafiği. Kaynak: Rekt Capital

Bununla birlikte, son zamanlarda, kripto paralar biraz gürültü çıkarıyor. Ayrıca, sürekli faaliyetleriyle balina uyarıları artıyor. Bu da yukarı doğru hareketlerle ilgi odağı oluyor. Bu arada, DOGE fiyatı son 24 saat içinde %9 arttı. Orijinal meme coin’i şu anda 0,80 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,073 ve 0,081 dolar. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %18 artarak traderların ilgisinde bir artışa işaret ediyor.

SHIB için sırada 0,00001 dolar var!

Shiba Inu (SHIB) ise desteği 0,0000080 dolarda yeniden test ettikten sonra %15 artış gösterdi. Rekt Capital, SHIB için yaklaşan bir ralli öngörüyor. Buna göre, meme coin fiyatı 0,00001 doların üzerine çıkacak. Ancak, daha fazla yukarı yönlü hareket için önce 0,0000093 dolar seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor.

SHIB fiyat grafiği. Kaynak: Rekt Capital

Bu arada, son 24 saatte SHIB fiyatı 13% yükseldi. Altcoin, şu anda 0.0000092 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0.00000815 dolar ve 0.0000095 dolar. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %81 artarak traderların ilgisinde bir artışa işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x