Nothing Phone 2 iMessage desteğine kavuşuyor! İşte tarih!

Google, Apple’ı platformu açmaya ikna etmek için, düzenleyici yardım için Avrupa Komisyonu’na başvurmak da dahil olmak üzere birkaç farklı şey denedi. Çoğu Android kullanıcısı için bu, durumla ilgili kişisel olarak yapabilecekleri çok az şey olduğu anlamına geliyor. Şimdiye kadar.

Bugün Nothing hem RCS’yi hem de iMessage’ı destekleyen bir mesajlaşma uygulaması olan Nothing Chats’i duyurdu. Nothing Chats, geçen yılın sonundan bu yana kapalı beta sürümünde mevcut olan birleşik bir mesajlaşma platformu olan Sunbird üzerine kurulu. Sunbird, kullanıcıların iMessage dahil tüm sohbetlerine tek bir arayüzden erişmelerine olanak tanıyor. Geçtiğimiz nisan itibarıyla, uygulamanın 100.000’den fazla giriş uzunluğunda bir bekleme listesi vardı. Sunbird, Android kullanıcılarının iPhone’u kullanan arkadaşlarıyla sohbet etmek için kullanabilecekleri birkaç uygulamadan biri.

Nothing Phone 2 iMessage desteğine kavuşuyor! İşte tarih!

Cuma günü Sohbetler’in piyasaya sürülmesiyle Nothing Phone 2 sahiplerinin kendilerini iPhone kullanıcıları olarak “kamufle etmelerine” izin verme sözü veriliyor. Sohbetler, geldiği haliyle, yazma göstergeleri, yüksek çözünürlüklü medya paylaşımı ve uygun grup mesajlaşması da dahil olmak üzere iMessage’ın imza niteliğindeki özelliklerinin çoğu için destekle birlikte sunulacak. Okundu bilgileri ve Tapback tepkileri de daha sonraki bir tarihte gelecek. Yukarıda belirtildiği gibi, Sohbetler ayrıca RCS’yi de destekleyecek ve bu, Android arkadaşlarınızla mesajlaşırken de iMessage benzeri özelliklerin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x