Kırgızistan’daki deprem sonrası ulaşılamadığı iddia edilen Tolgahan Sayışman’dan haber var!

ABD Jeolojik Araştırmalar Kurumu, Çin’in Sincan Uygur Özerk Bölgesi’ndeki Aykol kasabasında 7.0 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Deprem, Kırgızistan, Kazakistan ve Özbekistan’da da hissedildi.

Depremin yerin 13 kilometre derinliğinde yaşandığı bildirildi. Ardından bölgede 5.1, 5.5 ve 5.0 büyüklüğünde artçı sarsıntılar gerçekleşti.

Kırgızistan Acil Durumlar Bakanı Boobek Acikeev, depremde can ve mal kaybı yaşanmadığını açıklayarak; “Bişkek’te deprem 4-5 büyüklüğünde hissedildi. An itibarıyla Ceti Ögüz, Aksu ve Tüp ilçelerinde can kaybı ve hasar yok” dedi.

‘HABER ALINAMIYOR’ İDDİASI!

İş için Kazakistan’da bulunan 42 yaşındaki ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’dan, deprem sonrası haber alınamadığı iddia edildi.

Kendisine ulaşılamadığı söylentileriyle sevenlerini endişelendiren Sayışman, 2.1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

“ŞÜKÜR EN GÜVENİLİR YERDEYİM”

2017 yılında Almeda Abazi ile dünyaevine giren ve Efehan ve Alina adında iki çocuğu bulunan oyuncu, Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Sıkıntı yok, şükür en güvenilir yerdeyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x