‘İhanet’ görüntüleri olay olmuştu! ‘Bazen insanın yapamadığını kedi yapmaya çalışır’

Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı, ‘ihanet’ haberleriyle gündem oldu. Eşi Bilal Hancı’nın gece kulübünde bir kadınla öpüşürken çekilen görüntüsünü paylaşan Esin Çepni, gözyaşlarına boğuldu. İki yıllık eşinin ihanetiyle sarsıldığını belirten Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklarmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin.

“MAİLLERİ KONTROL EDERKEN GÖRDÜM”

Sonrasında 2.Sayfa programına bağlanan Çepni, ihanet görüntülerini nasıl izlediğinden bahsederek; “Aramızda son 1 aydır kopukluklar vardı o yüzden ayrılık kararı aldık. ‘Filminin galası var’ diyerek Trabzon’a gitti. Daha uçağa binmeden galanın iptal olduğunu biliyormuş ama ona rağmen bana gittikten sonra söyledi. Akşam da boşanma kararı aldığımızı ailesine söylemeye gidiyor. Daha sonra da böyle olaylar oluyor. Bana gelen mailleri kontrol ederken 2 tane kadının attığını gördüm ve açtığımda görüntüyü gördüm. Kendisini aradım. Bana dans ettiği kızı tanımadığını, ilk defa gördüğünü ve ne öncesi ne sonrasının olmadığını söyledi” dedi.

“HAKİM BOŞANMA KARARI VERDİ”

Esin Çepni’nin bu sözlerinin ardından, Bilal Hancı’dan ilk açıklama geldi. “Merhabalar, yaşanılan olaylardan dolayı çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Bir süredir boşanma sürecindeydik ve 19 Ekim Perşembe günü anlaşmalı bir şekilde davamız görüldü ve hakim boşanma kararı verdi. Ancak usulen karar henüz kesinleşmemişti. Paylaşılan görüntüler bu tarihten sonra bir eğlence mekanında alkolün etkisiyle yapıldı. Kesinlikle bu görüntülerin bana yakışmadığını, asla yapmamam gerektiğini biliyorum. Böyle çirkin bir olayla karşınıza çıkmak istemezdim” diyen fenomen isim, şöyle devam etti:

Ancak boşanma sebebimiz hiçbir şekilde ihanet ya da aldatmaya dayalı değildi, evliliğimiz içinde mutsuzluk vardı. Ayrılık kararımı Esin’e bildirdim, Esin de kararıma saygı duydu ve anlaşmalı olarak hakim karşısına çıktık. Bugün geldiğim noktada öncelikle Esin’den, Esin’in ailesinden, arkadaşlarından, kendi ailem ve çevremdeki arkadaşlarımdan ve siz değerli Türk halkından çok özür dilerim. Yaşattığım bu durumdan ötürü çok üzgün ve pişmanım. Kamuoyuna duyurumdur. Saygılarımla.

“ESKİSİNDEN İYİ DÖNECEĞİM”

Hancı’nın bu açıklamalarına cevap vermeyen Esin Çepni, 237 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı yeni bir paylaşımla dikkat çekti.

Hikayeler bölümünden kedisiyle çektiği bir karesini yayınlayan ünlü isim, “Bazen bir insanın yapamadığını ufacık bir kedi yapmaya çalışır. Terapistim Tofi ve benden günaydın. Bir süre daha kendimize zaman ayıracağız. Daha sonra eskisinden iyi hayata döneceğim” diye yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x