Evlenecekleri Bekleniyordu: Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik’in 4 Yıllık Aşkı Son Buldu!

4 yıldır aşk yaşayan Ahmet Kural ve Çağla Gizem Çelik ikilisininden kötü haber geldi. Evlilik hazırlığı yapan çiftin yollarını ayırdıkları ortaya çıktı. Kural ile Çelik, sosyal medya hesaplarından ortak bir paylaşımda bulundu. 

Hadi detaylara bakalım..

Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik 4 yıldır birliktelik yaşıyordu. Magazinin dikkat çeken çiftinden kötü haber geldi.

Çalgı Çengi, İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek gibi komedi yapımlarıyla adından sıkça söz ettiren Ahmet Kural ile avukat sevgilisi ilişkilerini bitirdiklerini açıkladılar.

Evlilik hazırlığı yaptıkları konuşulan ünlü oyuncu Kural ile sevgilisi ayrılık haberlerini sosyal medyadan ortak bir paylaşım yaparak duyurdular.

Magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımda ”4 yıldır sevgi ile süren ilişkimizi, dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık” ifadeleri kullanıldı.

‘Herkese merhaba, Ülkece zor günlerden geçiyoruz. Büyük bir felaket sonrasında, ana gündemimiz yaralarımızı birlikte sarmak olmalı. Bundan daha önemli bir gündemimiz olamaz. Ülkemizin bu yoğun ve hassas gündemini gereksiz yere meşgul etmemek adına ortak bir açıklama yapma kararı verdik. 4 yıldır sevgi ile süren ilişkimizi, dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Ortak aldığımız bu karara ve sonrasındaki sürece herkesin saygıyla, hassasiyetle yaklaşacağına ve anlayışla karşılayacağına inanıyoruz. Çağla – Ahmet’

İşte yapılan paylaşım…

İlişkisinin bittiği Ahmet Kural’a veda eden Çağla Gizem Çelik, ünlü oyuncuyla el ele fotoğrafını paylaşıp “Her şey gönlünce olsun” notunu düştü. Kural da Çelik’in bu paylaşımını kendi hesabından yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir