Damat sinirlerine hakim olmadı! Gelinliği çekiştiren çocuğu yere fırlattı

Olay, dün Seyhan ilçesi Mücahitler Caddesi’ndeki bir düğün salonunda meydana geldi. Gelin, damat ve yakınları oyun oynadığı sırada düğüne katılanlardan bazıları üzerlerine para attı.

Düğüne katılan birkaç çocuk da paraları toplamaya çalıştı. Bu sırada çocuklardan biri, gelinin gelinliğine takılan paraları almak istedi. Damat, gelinliği çekiştiren çocuğu yakasından tutarak yere fırlattı. Çocuklar daha sonra ağlayarak salondan uzaklaştı.

Güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan olay, tepkilere neden oldu.

BANGKOK’DA BAŞLAYAN AŞK HİKAYESİ BİLECİK’TE EVLİLİKLE SONUÇLANDI

Bilecik Belediyesinde çalışan 40 yaşındaki Cemil Can Bozkurt tatil için geçtiğimiz yıl Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti Bangkok’u seçti. Uçakla 9 buçuk saatlik bir uçuş sonrası Bangkok’a varan Cemil Can burada yapacağı 1 haftalık tatilde Nalelada isimli kadınla tanıştı. İkili kısa sürede birbirlerine aşık olurken, 1 senenin ardından çift evlilik kararı aldı. İlk olarak aileler arasında Bangkok’da yapılan eğlencenin ardından Bilecik’te nikah töreni düzenlendi. Nalelada Khraıkrunkhul nikah memurunun sorusuna ‘Evet’ diyerek Bozkurt ile evlendi.

“EVLENDİK VE ÇOK MUTLUYUZ”

Nikah töreni sonrası Cemil Can Bozkurt, “Bangkok tatilinde tanıştık ve sonra evlilik kararı aldık. Bugün de evlendik ve çok mutluyuz. Nalelada zaten Türk yemekleri çok seven biri. Zorluk çekmeyeceğine inanıyorum. Bangkok başlayan yıldırım aşkı Bilecik’te evlilikle sonuçlandı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x