Cebinde 15 bin lirası olan arsa sahibi olacak! Duyan kapış kapış alıyor! Milli Emlak’tan kaçırılmayacak fırsat

Türkiye genelinde uygun fiyatlı arsa satışlarıyla dikkat çeken Milli Emlak, bu kez Bayburt ilinde bir fırsat sunuyor. Arsa sahibi olmak isteyenler için çekici bir teklif sunan Milli Emlak, 15 bin TL’ye arsa sahibi olma şansı tanıyor.

Kenarda biriken birikimi nasıl değerlendireceğini düşünenler ve uygun fiyatlı arsa arayışında olanlar için Milli Emlak’ın yeni ilanı oldukça çekici.

Milli Emlak, uygun fiyatlı arsaları ihale yöntemiyle satışa sunarak Bayburt ilindeki son ilanını yayımladı.

Bayburt’tan gelen bu son ilan, 322.34 metrekarelik bir arsayı sadece 15.000 TL’ye satın alma imkanı sunuyor.

Arsaya başvurmak isteyenler için belirlenen teminat bedeli ise 3.900 TL olarak açıklandı. Detaylı bilgilere bayburt.csb.gov.tr adresinden ulaşmak mümkün.

Milli Emlak’ın sunduğu uygun fiyatlı arsa ilanlarına ulaşmak için ise Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün resmi web sitesi ziyaret edilebilir.

Bu ilanlar, Türkiye genelinde arsa sahibi olmak isteyenler için çeşitli fırsatlar sunuyor.

MİLLİ EMLAK NEDİR?

Milli Emlak, Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren bir kurumdur.

Genellikle devlete ait taşınmaz malların yönetimi, satışı ve kiralanması gibi işlemlerle ilgilenir. Bu taşınmaz mallar, devletin mülkiyetinde olan araziler, binalar, arsalar veya diğer gayrimenkul türlerini içerebilir.

Milli Emlak, bu gayrimenkulleri değerlendirme, satışa çıkarma ve kiraya verme gibi işlemleri yürütürken genellikle kamu ihaleleri, açık artırmalar veya belirli şartlar altında doğrudan satış gibi yöntemlerle bu işlemleri gerçekleştirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x