Canan Toprak, Açıklama Yaparken Dilan Polat’ın Giyinme Odası Hakkında Verdiği Detayla Şaşırttı

Kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanan Dilan Polat’ın sağ kolu Şule, geçtiğimiz günlerde patronunun deri ceketiyle gezerken görüntülendi. Gizlice kameraya alınan Şule’nin görüntüleri kısa sürede sosyal medyanın öne çıkanları arasında yer aldı. Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Canan Toprak da konuyla ilgili açıklama yaparken verdiği bilgilerle bizleri dumur etti.

Bildiğiniz üzere, lüks hayat yaşayan Dilan ve eşi Engin Polat kara para aklama suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderidi.

Dilan Polat’ın takipçilerinin çok yakından tanıdığı ve Polatlar’ın evinde çalışan Şule de en çok konuşulan isimlerden.

Şule’nin evleneceğini söyleyen Dilan Polat, yardımcısının da kendisi gibi lüks bir villada oturacağı açıklamıştı. Dilan Polat’ın sağ kolu haline gelen Şule hakkında çeşitli iddialar ortaya çıkmıştı.

“Sisi” lakabıyla anılan Seyhan Soylu, Şule’nin bir anda evden ayrılacağı haberini duyuran Dilan Polat’ın yardımcısını dövdüğünü iddia ederek ortalığı epey karıştırmıştı.

Tutuklama kararından sonra gözler Polat çiftinin evinde yardımcı olarak çalışan Şule’ye çevrildi. Dilan’ın kara kutusu olarak adlandırılan Şule bir süre kayıplara karıştı.

Uzun süre sessizliğini koruyan Şule TikTok hesabından açıklama yaparak ‘Allahtan korkun, ben yaşıyorum ve kimseyi bırakmadım. Zamana bıraktım ve Milan’layım. Bu altınlar paralar verildiği zaman, mutlu huzurlu yaşadığımız zaman burdaysam, en zor ağır günde de buradayım.’ ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde lüks bir AVM’de gezdiği görülen Şule’nin üzerinde Dilan Polat’a ait pahalı marka bir deri ceketin olduğu görüldü.

Kendisine tepki yapan Şule yaşananların ardından savcılığa koşarak özel yaşamının ihlal edildiğini savundu.

Şule’nin, Polat’ın kıyafetiyle gezmesiyle beraber türlü türlü iddialar havada uçuşunca devreye Dilan’ın yakın arkadaşı Canan Toprak girdi.

Dilan Polat’ın söz konusu deri ceketi çok da sevmediğinden bahseden Toprak, açıklama yaparken verdiği detaylar ise oldukça dikkat çekti.

“Dilanın kıyafetlerini kimse giymiyor!” açıklamasında bulunan Canan Toprak, Dilan Polat’ın giyinme odasına parmak izi ve şifreyle girildiğini açıkladı.

Canan Toprak’ın Instagram paylaşımını da burada bırakalım ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x