Akıllı Para Bitcoin Değil: Binance’de Bu Altcoin’i Topluyor!

Dev kripto para borsasında gerçekleşen son transferler, birçok uzmanın dikkatini çekti. Uzmanlar, akıllı paranın lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yerine bu altcoin projesini topladığını aktarıyor! İşte detaylar…

Akıllı para, Bitcoin yerine DYDX’e yöneldi!

On-chain analitik platformu Lookonchain, dev kripto para borsasında önemli işlemler yapan bir “Akıllı Para” tarafından yapılan işlemler hakkında bilgiler yayınladı. Veriler, Akıllı Para’nın en uygun zamanlarda işlem yaptığı ve bunun da önemli getiriler sağladığı iddia ediliyor. Daha önce kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere ilgili yatırımcıların Akıllı Para olarak adlandırıldığı piyasada, iddiaya göre 2.42 milyon dolarlık 983.602 DYDX Coin’e sahip olan akıllı yatırımcı, DYDX’e yatırım yapmaya devam ediyor. Lookonchain, işlemlerin ekran görüntülerinin yanı sıra Akıllı Para işlemlerini açıklayan iki parçalık bir Twitter dizisi paylaştı. On-chain anatilik platformu Lookonchain tarafından atılan tweet ise şu şekilde:

On-chain veri analitik platformu Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre “Akıllı Para”, daha önce dev kripto para borsası Binance’ten ortalama 2.37 dolar fiyatla 210.438 dolar değerinde DYDX coin aldı ve bunları ortalama olarak 2.8 dolar seviyelerinden Binance’e geri aktararak büyük düzeylerde kar etmişti. Akıllı para tarafından yapılan bu transferler, “Akıllı Para’nın” DYDX’te yükselişe geçtiğini ve geleceğinde potansiyel gördüğünü öne sürdüğü için birçok yatırımcının dikkatini çekti.

Akıllı Para büyük miktarlarda altcoin DYDX transferlerinde bulunuyor

Bununla beraber uzmanlara göre, son zamanlarda 1,43 milyon dolar değerinde DYDX coin transferi, ‘Akıllı Para’nın platformdaki yatırımları ikiye katladığını gösteriyor. Transfer, şüphesiz kripto topluluğunun da dikkatini çekti ve birçoğu, varlığın platforma yaptığı yatırımın yakın gelecekte nasıl sonuçlanacağını görmek için izleyecek. Lookonchain, takipçilerini stratejik olarak ticaret yapmaya teşvik etmek için alım satımları vurguladı. Bununla beraber “Akıllı Para”, DYDX coin’in sunduğu fırsatı kendi avantajları için belirledi.

Öte yandan kullanıcıların ödünç verme, ödünç alma, marjin işlemler, sürekli sözleşmeli işlemler ve spot işlemler gibi DeFi hizmetlerine erişebildiği bir platform olan dYdX, birçok yatırımcının gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Popüler altcoin projesi, son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 2.7 değer kaybı yaşadı ve 2.54 dolardan işlem görüyor. Bununla beraber DYDX, 24 saat içerisinde 223 milyon dolarlık bir işlem hacmi yakaladı ve 387 milyon dolarlık piyasa değeriyle CoinMarketCap’te 111.sırada yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir